ביטוח תאונות אישיות השוואת מחירים

ביטוח תאונות אישיות השוואת מחירים | מהו ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות נותן לך הגנה נגד פציעות רציניות במהלך תאונה אישית. בכל פוליסת ביטוח תאונות

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות השוואת מחירים

אישיות יש הגדרה לתאונה אישית בצורה שונה. הגדרה שכיחה למילה בפוליסות ביטוח היא פגיעה פתאומית וגם חד פעמית מיצד גורם חיצוני בצד המבוטח. מצבים לאירועי תאונה כדוגמת פציעות עקב שרפה, נפילה מהסולם, פציעה בגלל נפילה של חפצים כבדים ועוד. את סוג הביטוח ניתן יהיה לממש בדרך כלל רק במקרים של נכות, או אובדן כושר עבודה מתמשך, סוגי כוויות, ו/או אשפוז ממושך או סוגי מצב סיעודי.

בכל חברת ביטוח יש תנאים שונים לפוליסות הביטוח שלה, סכום גובה הפיצוי והתנאים לקבלתו משתנים לפי סוג הפוליסה של המבוטח.

ביטוח תאונות אישיות השוואת מחירים | איך ניתן לממש את הפוליסה?

בכל פוליסת ביטוח  תאונות אישיות בתוקף אפשר לממש דרך תביעה בהתאם לחברת הביטוח. את התביעה יש לתבוע עם טפסים מיוחדים למסירת התביעה. טפסים מתאימים אפשר לקבל בסוכנות הביטוח או דרך פנייה למוקד השירות הקיימת של חברת הביטוח הרולונטית. יש לציין שניתן לממש את הביטוח רק במקרים בהם הנזק מכוסה על פי תנאי הפוליסה. יש לציין שפוליסות ביטוח  תאונות אישיות לא מכסות נזקים הנגרמים כתוצאה מפציעה בתאונות דרכים או נכות הנגרמת בעקבות מחלה.

כיצד בודקת חברת הביטוח את התביעה?

כשמתקבלת התביעה בחברת הביטוח מתקיים הליך של בדיקת התביעה ומתחילה חקירת המקרה. חברת הביטוח בודקת היטב את סוגי המסמכים הרפואיים וגם את הגורמים שהביאו לפציעה המדוברת.

באותן המקרים שחושדת חברת הביטוח שהפציעה לא אירוע תאונתי תפתח חברת הביטוח בחקירה מתאימה. את סוג המצב הגופני של המבוטח בחברת הביטוח זכאית חברת הביטוח לבדוק דרך בקשה לביצוע בדיקה ע”י ידי הרופא ששייך לחברת הביטוח. המבוטח מתחייב לשתף פעולה, וגם לבוא לבדיקה ולתת לחברת הביטוח את מסמכים רפואיים הדרושים בהתאם לבקשתה. בדרך כלל גומרת חברות הביטוח לבדוק את התביעה בתוך כחודש, ואת התשובה לתביעת ביטוח תאונות אישיות מקבל המבוטח במכתב המגיע לביתו. בתביעות שאושרו יצורף למכתב גם צ’ק מתאים. באותן המקרים שבהם נדחת התביעה של ביטוח תאונות אישיות זכאי המבוטח לערער על ההחלטה של חברת הביטוח לפי הנהלים.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: